Zastosowanie dronów w wielu dziedzinach biznesu i gospodarki staje się normą. Jako innowacyjne urządzenia technologiczne zaczynają mieć stopniowo coraz większe zastosowanie w branży security.

Im bardziej rozbudowany jest dron im większy ma zasięg, tym więcej ma możliwości. Jeden dron jest w stanie patrolować duże obszary, które w perspektywie ochrony osobistej musiałyby skoncentrować kilkudziesięciu pracowników ochrony.

Systemy oprogramowania nadzorują ich pracę – możemy wprowadzić godziny, w których dron cyklicznie będzie dokonywał nadzoru obiektu, a obraz zostanie przekazany do centrum monitorowania.

W podstawowym wyposażeniu mają stację ładowania, istnieją plany ładowania wodorowego. W systemach zabezpieczeń drony mogą posiadać specjalne moduły do wykrywania stężenia gazu i zadymienia obszaru objętego ochroną.

Kamery termowizyjne pozwalają na weryfikację krytycznych zdarzeń w porze nocnej. BSP jest nowoczesnym narzędziem wspomagającym systemy bezpieczeństwa, jednak jego praca będzie efektywna tylko i wyłącznie we współpracy z człowiekiem.

AVA Security – profesjonalne rozwiązania dla Twojego bezpieczeństwa!

Chcesz nawiązać współpracę? Skontaktuj się z nami

Jesteśmy gotowi w każdej chwili, spotkać się w dogodnym dla Państwa terminie w celu udzielenia dodatkowych informacji. Wierzymy, iż obecność pracowników AVA SECURITY na Państwa obiekcie sprawi, że będzie on naprawdę bezpieczny.

Prezes Zarządu - Sebastian Stefaniak

Biuro – całodobowy
Telefon: (+48) 785-685-000
e-mail: ava@avasecurity.pl

Social Media
Zobacz Facebook AVA Security
Zobacz Facebook Agencja Ochrony

    Formularz kontaktowy