AVA SECURITY Sp. z o.o. Sp. Komandytowa jest grupą spółek połączonych kapitałowo opartych na kapitale wyłącznie POLSKIM. Naszym głównym celem jest profesjonalne podejście do realizacji zadań w zakresie ochrony osób i mienia. Swoje usługi świadczymy na podstawie Koncesji wydanych przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji. W codziennej pracy, wykorzystując naszą wiedzę i zasoby techniczne, stosujemy zasadę indywidualnego podejścia do klientów, traktując każdego klienta w taki sposób, jakby był naszym jedynym i najważniejszym klientem.

W grupie AVA SECURITY połączyliśmy doświadczenie i procedury, które wypracowaliśmy w naszej długoletniej pracy z naszą efektywnością i sprawnością działania.

Członkowie Zarządu Spółek AVA SECURITY jak i pozostali kluczowi pracownicy to doświadczony zespół, który swoje doświadczenie – od 1994r zdobywał poprzez pracę w firmach specjalizujących się w ochronie osób i mienia, gdzie zajmowali eksponowane stanowiska na szczeblach kierowniczych. W naszej codziennej pracy utrzymywaliśmy stały kontakt z Zleceniodawcami oraz z podległymi pracownikami poprzez kontrole ich pracy na obiektach chronionych. Zdobyte doświadczenie posłużyło nam do stworzenia Nowoczesnej Koncepcji Zarządzania Firmą, polegającej na wyeliminowaniu zbędnej administracji oraz osób pośrednich w kontaktach z Zleceniodawcami i podległymi pracownikami oraz osobista kontrola chronionych obiektów. Pozwoli to nam na skrócenie procesu decyzyjnego w firmie, szybkie reagowanie na wszelkiego rodzaju uwagi i spostrzeżenia klienta oraz elastyczność w działaniu i dostosowanie oferty do indywidualnych potrzeb.

Rozsądnie zarządzając środkami, jesteśmy w stanie zaoferować usługi po konkurencyjnych cenach, zapewniając przy tym wysoką jakość oraz bezpieczeństwo świadczonych usług, postępując zgodnie z zasadami etyki oraz poszanowaniem prawa.

Chcesz nawiązać współpracę? Skontaktuj się z nami

Jesteśmy gotowi w każdej chwili, spotkać się w dogodnym dla Państwa terminie w celu udzielenia dodatkowych informacji. Wierzymy, iż obecność pracowników AVA SECURITY na Państwa obiekcie sprawi, że będzie on naprawdę bezpieczny.

Prezes Zarządu - Sebastian Stefaniak

Biuro – całodobowy
Telefon: (+48) 785-685-000
e-mail: ava@avasecurity.pl

Social Media
Zobacz Facebook AVA Security
Zobacz Facebook Agencja Ochrony

    Formularz kontaktowy