Wraz z rozwojem nowych technologii niezwykle prężnie rozwija się biometryczny system kontroli dostępu. Bazuje on na naszych cechach fizycznych, takich jak kształt dłoni, linie papilarne, siatkówka oka, geometria twarzy. Zabezpieczenia biometryczne mają na celu eliminację fałszerstw, stanowią kod dostępu do naszych danych lub aktywów w przedsiębiorstwach. Stosuje się je w kontroli fizycznej obiektów.

Dzięki takim systemom weryfikuje się tożsamość osób, które są uprawnione do wykonywania operacji bankowych. Informacje biometryczne są przechowywane w formie cyfrowej, oznacza to, że mogą być modyfikowane i kopiowane. Jeżeli nie będą odpowiednio zabezpieczone, mogą zostać skradzione. Dlatego, decydując się na zabezpieczenia biometryczne, musimy dbać o ich bezpieczeństwo.

W takiej sytuacji ważne jest stosowanie kilku zabezpieczeń do jednego punktu. Chcąc zapewnić maksymalne bezpieczeństwo, należy zastosować kombinację kilku czynników autoryzacyjnych.

AVA Security w swoich działaniach stawia na innowacje oraz nowoczesne technologie wsparcia ochrony – z nami zyskasz pełne bezpieczeństwo!

Kontakt

Biuro – całodobowy

Krzyżówki 13a/lok 36,
03-193 Warszawa

Telefon: (+48) 785-685-000
E-mail: ava@avasecurity.pl / info@avasecurity.pl

https://avasecurity.pl/#kontakt
AVA Security – profesjonalne rozwiązania dla Twojego bezpieczeństwa!

Chcesz nawiązać współpracę? Skontaktuj się z nami

Jesteśmy gotowi w każdej chwili, spotkać się w dogodnym dla Państwa terminie w celu udzielenia dodatkowych informacji. Wierzymy, iż obecność pracowników AVA SECURITY na Państwa obiekcie sprawi, że będzie on naprawdę bezpieczny.

Prezes Zarządu - Sebastian Stefaniak

Biuro – całodobowy
Telefon: (+48) 785-685-000
e-mail: ava@avasecurity.pl

Social Media
Zobacz Facebook AVA Security
Zobacz Facebook Agencja Ochrony

    Formularz kontaktowy