Przygotowaliśmy szeroką ofertę przystosowaną do indywidualnych wymagań klientów. Ochrona wspólnot mieszkaniowych w tym bloków, domów, osiedli mieszkaniowych czy hoteli to bardzo ważny obszar działań AVA Security.

W trosce o bezpieczeństwo mienia w tych obszarach przygotujemy dla każdego naszego klienta indywidualny pakiet bezpieczeństwa i zminimalizujemy ryzyko kradzieży i zniszczenia. Zabezpieczenie mienia wymaga wyjątkowego podejścia i koncentracji.

Dlatego konfigurujemy usługę bezpieczeństwa, minimalizując ryzyko zniszczenia czy kradzieży. Jesteśmy gwarantem poczucia bezpieczeństwa mieszkańców na ochranianym terenie. AVA Security specjalizuje się w bezpośredniej ochronie fizycznej osób i mienia oraz w instalowaniu elektronicznych systemów zabezpieczeń na obiektach tj. monitoring, systemy alarmowe, kontrola dostępu, traktując tę usługę jako najistotniejszy i skuteczny element zapewnienia bezpieczeństwa.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu:
Biuro – całodobowy
Krzyżówki 13a/lok 36, 03-193 Warszawa

Telefon: (+48) 785 685 000
E-mail: ava@avasecurity.pl

Chcesz nawiązać współpracę? Skontaktuj się z nami

Jesteśmy gotowi w każdej chwili, spotkać się w dogodnym dla Państwa terminie w celu udzielenia dodatkowych informacji. Wierzymy, iż obecność pracowników AVA SECURITY na Państwa obiekcie sprawi, że będzie on naprawdę bezpieczny.

Prezes Zarządu - Sebastian Stefaniak

Biuro – całodobowy
Telefon: (+48) 785-685-000
e-mail: ava@avasecurity.pl

Social Media
Zobacz Facebook AVA Security
Zobacz Facebook Agencja Ochrony

    Formularz kontaktowy