Urzędy administracji, samorządów, szkoły, szpitale, przychodnie opieki medycznej, biblioteki to miejsca administracji publicznej, do których bez większych przeszkód może wejść każdy. W celu zabezpieczenia takich budynków sporządzamy plan i system ochrony tak, aby w każdej sytuacji zastosować odpowiednie procedury bezpieczeństwa, mające na celu wyeliminowanie kradzieży, dewastacji mienia publicznego, jak i innych zdarzeń niepożądanych.

Nasi pracownicy zanim zostaną wprowadzeni do obiektu zapoznają się z planami budynku, dostosowują swoje działania do potrzeb klienta, kierując się wytycznymi branży ochrony i wymogami ustawowymi. Bierzemy pod uwagę każdy aspekt bezpieczeństwa miejsc administracji publicznej, tworząc multikompleksową usługę w dobrej cenie, w skład której wchodzą nowoczesne systemy alarmowe oraz monitoringu.

Zapraszamy do kontaktu z nami.

Biuro – całodobowy
Telefon: (+48) 785-685-000
E-mail: ava@avasecurity.pl

AVA Security – profesjonalne rozwiązania dla Twojego bezpieczeństwa!

Chcesz nawiązać współpracę? Skontaktuj się z nami

Jesteśmy gotowi w każdej chwili, spotkać się w dogodnym dla Państwa terminie w celu udzielenia dodatkowych informacji. Wierzymy, iż obecność pracowników AVA SECURITY na Państwa obiekcie sprawi, że będzie on naprawdę bezpieczny.

Prezes Zarządu - Sebastian Stefaniak

Biuro – całodobowy
Telefon: (+48) 785-685-000
e-mail: ava@avasecurity.pl

Social Media
Zobacz Facebook AVA Security
Zobacz Facebook Agencja Ochrony

    Formularz kontaktowy