banner
Strona główna O firmie Ochrona fizyczna Zabezpiecznia elektroniczne Cennik Kontakt


PROPONOWANE STAWKI WYNAGRODZENIA

Stawki netto za jedną roboczogodzinę pracownika ochrony podlegają negocjacji, zależą bowiem od parametrów obiektu (wielkość, dzielnica, ilość pracowników zatrudnionych w danym obiekcie, zakres obowiązków etc.) oraz długości kontraktu.


Pracownik ochrony / strażnik   od  9,00 PLN

Gwarantujemy pracowników ochrony w wieku do 50 roku życia, posiadających doświadczenie w zakresie ochrony osiedli mieszkaniowych, terenów budowy.

Pracownik ochrony / strażnik   od  9,50 PLN

Gwarantujemy pracowników ochrony w wieku do 45 roku życia, posiadających doświadczenie w zakresie ochrony osiedli mieszkaniowych, budynków apartamentowych.

Pracownik ochrony / portier     od 10,00 PLN

Gwarantujemy pracowników ochrony w wieku do 40 roku życia, posiadających doświadczenie w zakresie ochrony osiedli mieszkaniowych, budynków apartamentowych.

Pracownik ochrony / recepcjonista  od 10,50 PLN

Gwarantujemy pracowników ochrony w wieku do 40 roku życia, posiadających doświadczenie w zakresie ochrony budynków apartamentowych, biurowców.

Pracownik ochrony / z licencją I st.  od 12,00 PLN

Gwarantujemy pracowników ochrony w wieku do 40 roku życia, posiadających doświadczenie w zakresie ochrony budynków apartamentowych, biurowców, hoteli, urzędów, banków.

Pracownik ochrony / na obiektach handlowych    od 12,00 PLN

Gwarantujemy pracowników ochrony w wieku do 40 roku życia, posiadających doświadczenie w zakresie ochrony obiektów handlowych.

OCHRONA OSOBISTA VIP

Pracownik ochrony / z wyposażeniem specjalnym  od 25,00 PLN

Gwarantujemy pracowników ochrony w wieku od 25 do 35 roku życia, posiadających doświadczenie w zakresie ochrony osobistej.

INFOLINIA 785 685 000, e-mali: ava@avasecurity.pl